Reklama Para Yatırmaktansa Kalite ve Müşteri Memnuniyetine Yatırmayı Tercih Ettik...

Alacağınız her HONEYHOUSE marka bal, Anadolu’nun en zengin bitki örtüsüne sahip bölgelerden özenle toplanıp harmanlanmış ballardır.

Bu ballar Türkiyenin en ileri bal işleme teknolojisine ve laboratuvarına sahip Öner Arı Ürünleri tesislerinde daha ilk alım aşamasında 8 farklı duyusal analizde tabi tutulur ve aynı zamanda Ege Üniversitesi ARGEFAR laboratuvarlarında bal saflığını tespit eden C-13 ve bal rasyosu analizlerinden geçer. Sadece en uygun ballar üretim aşamasına girebilmektedir. Seçilen ballar üretim aşamasında en son teknolojiye sahip bal pastörizasyon sisteminde hiçbir besin değerini kaybettirmeden bütün yabancı maddelerden arındırılıp, en iyi hijyenik şartlarda el değmeden ambalajlandıktan sonra son analizleri yapılır ve sizlerin tüketimine sunulur.

Sadece EN İYİ ballar HONEYHOUSE markasını taşımaya hak kazanırlar. Buna güvendiğimiz için memnun kalmadığınız her ürünümüze parasını iade etme garantisi veriyoruz.

  Honeyhouse - Öner Arı Ürünleri Reçel San. Tic. Ltd. Şti. © 2005
Tüm hakları saklıdır.
Tasarım ve Kodlama Ekare Yazılım © 2005
  430907 Ziyaret  
DOĞANIN İŞÇİLERİNDEN - HONEYHOUSE diyarını ziyaret edip, bal, arıcılık, fabrikamız ve eşsiz ürünlerimiz çam, kestane, ıhlamur, kekik ve şemdinli hakkında ilginç bilgilere sahip olun... Honeyhouse, Honey House, Engin, ayar, engin ayar, enginayar, bal, petek, polen, arı, bee, honey, countryside, öner, öner arı, öner arıcılık, arıcılık, pastörize bal, kavanoz bal, pretty bal, pratty bal, prati, prati bal, tarif, recipe, Tasarım ve Kodlama Ekare Yazılım © 2005