Doğu ve Orta Anadolu'nun zengin bitki örtüsüne sahip yaylalarından toplanan çiçek ballar, besin değeri yüksek ve zengin polen çeşitliliğine sahiptir. Büyük bir titizlik ve özen içerisinde seçilip tesislerimizde harmanlanmaktadır.
Datça ve Marmaris bölgelerinden toplanan yurdumuza has bu salgı balı, ÖNER tecrübesi ile son derece titiz kalite testleri sonucu özenle seçilip, Honey House markası altında ambalajlanıp tüketime hazır hale getirilmektedir.
40 gr, 60 gr, 90 gr ve 225 gr'lık şeffaf tüplerde sunulan sakma tüp ballarımız, az miktarda bala ihtiyaç duyduğunuzda, sadece ihtiyacınız kadar alma şansı sunduğu gibi, kolay kullanımı ile de sizi birçok zahmetten kurtarmaktadır.
 
Çeşitli yörelerimizden en iyisi seçilerek toplanmış ve hijyenik tesislerimizde itina ile harmanlanmış özel ballar.

Bu pratik kullanımlı şişe sözünüzü dinler ve sadece siz sıktıkça bal akar. Özel valfi sayesinde sıkmayı bıraktığınız anda bal akışını derhal keser ve hiçbiryere bulaştırmadan kullanmanızı sağlar. Aynı zamanda baş aşağıya durabilme özelliği sayesindede balın son damlasına kadar rahat bir kullanım sağlar.

Çiçek Petek Balı
Doğu ve Ortadoğu Anadolu yaylalarındaki arı kovanlarından özenle seçilerek tedarik edilen ve petekler içerisinde en doğal hali ile bulunan çiçek ballarının sadece en iyileri, Öner Arı Ürünleri tesislerinde sağlıklı ve hijyenik koşullarda, 500gr ve 1000gr'lık, sağlıklı, pp ambalajlarda peteği ile birlikte paketlenip tüketime sunulmaktadır.
Karakovan Petek Balı
Kars ve Şemdinli yörelerinin nadide yaylalarında bulunan arıların, kendi halinde doğal olarak hazırladığı ve yılın çok kısa bir süresi sınırlı sayıda bulunan kovanlardan toplanan petekler, HONEY HOUSE Markası güvencesinde en doğal ve sağlıklı şartlarda 500gr'lık sağlıklı pp ambalajlarda sınırlı sayıda da olsa tüketime sunulmaktadır.
 
  Honeyhouse - Öner Arı Ürünleri Reçel San. Tic. Ltd. Şti. © 2005
Tüm hakları saklıdır.
Tasarım ve Kodlama Ekare Yazılım © 2005
  430904 Ziyaret  
DOĞANIN İŞÇİLERİNDEN - HONEYHOUSE diyarını ziyaret edip, bal, arıcılık, fabrikamız ve eşsiz ürünlerimiz çam, kestane, ıhlamur, kekik ve şemdinli hakkında ilginç bilgilere sahip olun... Honeyhouse, Honey House, Engin, ayar, engin ayar, enginayar, bal, petek, polen, arı, bee, honey, countryside, öner, öner arı, öner arıcılık, arıcılık, pastörize bal, kavanoz bal, pretty bal, pratty bal, prati, prati bal, tarif, recipe, Tasarım ve Kodlama Ekare Yazılım © 2005