30 yıldan fazla zamandır bal üretimi ve ticareti ile uğraşmakta olan Öner Ailesi, 1994 yılında Hakan Öner tarafından İzmir'de kurulan "ÖNER ARI ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ." ile kurumsallaşarak, ilk bal dolum tesisini hayata geçirir.

İlk zamanlar ufak bir dolum kazanı ile İzmir Pınarbaşı mevkiinde işe başlayan Öner Arı Ürünleri, 1998 yılında İzmir-Menemende tamamı ile kendine ait entegre bal toplama, pastörizasyon ve dolum tesisini kurmuştur.

Bu tesis günümüzde, 2005 yılının başında tamamı ile yenilenen ve saatte 9 ton balı pastörize edebilen ve benzeri Avrupada dahi sadece 10 firmada bulunan otomatik pastörizasyon sistemi, her biri 25 ton kapasiteli 3 adet homojenizasyon tankı ve saatte 12.000 adet kavanoza kadar el değmeden otomatik dolum yapabilen tam otomatik dolum sistemi ile Avrupada en modern ve büyük bal firmaları içerisinde yerini almıştır.

Her zaman mükemmeliyeti hedefleyen Öner Arı Ürünleri Laboratuvarları, bal analizi konusunda dünyada sayılı, ileri teknoloji ile donatılmış, kendini sürekli yenileyen, geliştiren ve dünyada sayılı laboratuvarlar (APPLICA-Almanya, Ege Üniversitesi-ARGEFAR) ile işbirliği içerisinde çalışarak; her türlü mikroskobik, kimyasal, mikrobiyolojik, duyusal ve saflık (C-13) analizleri, en başta tedarik, daha sonra pastörizasyon ve son olarakta satışa hazır hale getirldiği ana kadar son derece titizlikle sürekli tekrarlanır ve ancak ondan sonra mağaza raflarında yerini alır.

Öner Arı Ürünleri KİPA, DİA, BİM ve GİMA gibi önemli kuruluşlar için yaptığı Özel Markalı ürünlerin yanında HONEY HOUSE ve ARBAL adlı kendi markaları ile de en sağlıklı şartlarda el değmeden doldurulmuş ve test edilmiş, ülkemizin nadide bölgelerinden seçme balları ve uygun fiyat politikası ile tüketicilere ulaşmaktadır.

Sürekli yeni araştırma ve yatırımlar ile Öner Arı Ürünleri tüketicilere daima en iyisini sunmayı amaçlamaktadır.
  Honeyhouse - Öner Arı Ürünleri Reçel San. Tic. Ltd. Şti. © 2005
Tüm hakları saklıdır.
Tasarım ve Kodlama Ekare Yazılım © 2005
  430912 Ziyaret  
DOĞANIN İŞÇİLERİNDEN - HONEYHOUSE diyarını ziyaret edip, bal, arıcılık, fabrikamız ve eşsiz ürünlerimiz çam, kestane, ıhlamur, kekik ve şemdinli hakkında ilginç bilgilere sahip olun... Honeyhouse, Honey House, Engin, ayar, engin ayar, enginayar, bal, petek, polen, arı, bee, honey, countryside, öner, öner arı, öner arıcılık, arıcılık, pastörize bal, kavanoz bal, pretty bal, pratty bal, prati, prati bal, tarif, recipe, Tasarım ve Kodlama Ekare Yazılım © 2005